Spot Eberspächer 2017Spot telewizyjny ogrzewania postojowego Hydronic

I Kongres Polityki Miejskiejfilm reportażowy do publikacji w social media i na www

IPF Medicalprodukcja filmowa do zastosowania w social media i na www

Izopanel Sp. z o.o.fotografia wizerunkowa do zastosowania na www i wewnętrznym obiegu

Firma Izopanel Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów płyt warstwowych w Polsce. Siedziba firmy mieści się
w Gdańsku, jednak dla nas odległości nie stanowią problemu!

Na zlecenie klienta wykonaliśmy profesjonalną sesję korporacyjną, skupiającą się na kluczowych aspektach działalności. Zdjęcia z drona połączone z bliskimi kadrami świetnie się uzupełniają i pomagają dostrzec wszystkie istotne dla klienta detale. Właśnie dla takiego efektu przy tworzeniu zdjęć na potrzeby przedsiębiorstwa, warto zaufać profesjonalistom. Zapraszamy do współpracy!

Świat Saunsesja zdjęciowa na www i outdoor

Świat saun to część kompleksu SPA 1306, który z kolei stanowi integralny element słynnych poznańskich Term Maltańskich. Najtrudniejszym elementem przy wykonywaniu fotografii wnętrz jest oddanie klimatu miejsca. W dużej mierze to przecież właśnie on odpowiedzialny jest za samopoczucie gości.

Fotografia to coś więcej niż ustawienie aparatu na statywie i wyzwolenie spustu migawki. Liczy się każdy szczegół – od świateł, po kompozycję i końcową postprodukcję. Zdjęcia wnętrz są wymagające, ponieważ widać na nich najmniejsze niedociągnięcia. W Studiu Miecznik zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dużą wiedzą oraz profesjonalizmem a każdy kolejny wspólny projekt przynosi jeszcze lepsze efekty!

Hotel Włoski Businessfotografia reklamowa na www i outdoor

SPA 1306sesja reklamowa do zastosowaia w social media i outdoor

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy produkcyjne, jak i usługowe. Nie stawiamy sobie ograniczeń ponieważ wiemy, że różne przedsiębiorstwa mają różne potrzeby. Właśnie dlatego ufają nam przedstawiciele z różnych branż.

Jednym z zadowolonych klientów, z którymi nasze studio nawiązało współpracę, jest SPA 1306, mieszczące się w Poznaniu przy Termach Maltańskich. Wspólnymi siłami działamy przy rozmaitych kampaniach promocyjnych, tworząc profesjonalne zdjęcia reklamowe do wykorzystania zarówno w social mediach, jak i na wszelkiego rodzaju banerach zewnętrznych.

Bottega del Disegnofotografia mebli do zastosowania w katalogu

Jedną z naszych mocnych stron jest fotografia reklamowa. Zdjęcia katalogowe? Nie ma sprawy. Od lat wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktów dla różnych klientów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć katalogowych wykonanych dla Bottega Del Disegno, producenta nietypowych mebli.

INEA S.A.fotografia produktowa wykorzystana w instrukcji obsługi

Arvato Bertelsmann Polskafotografia wnętrz na wynajem

Dla firmy Arvato Bertelsmann Polska wykonaliśmy zdjęcia wnętrz jednego z magazynów pod wynajem. Jak widać, nawet trudny do sfotografowania obiekt można przedstawić w atrakcyjnej formie. Jeśli to jest to, czego szukasz – skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, abyś dostał profesjonalną usługę w przystępnej cenie!