BackstagePo drugiej stronie obiektywu

BACKSTAGE PRODUKCJI SPOTU REKLAMOWEGO – OGRZEWANIE POSTOJOWE EBERSPÄCHER 

Pamiętacie piękne, polskie zimy? Na filmowców na każdym etapie produkcji czekają różnego typu problemy i zagrożenia. W czasach, kiedy śnieg jest rzadkością, stworzenie prawdziwie zimowej scenerii w białej szacie może okazać się dużym wyzwaniem. Podjęliśmy się go podczas produkcji spotu reklamowego dla firmy Eberspächer, producenta ogrzewania postojowego. Na potrzeby produkcji stworzyliśmy zimowe tło do naszego filmu. Nie ma dla nas ograniczeń, do tego wszyscy świetnie się bawiliśmy, a klient był bardzo zadowolony. Zobaczcie sami!

ZOBACZ
ZOBACZ

 

ZOBACZ
ZOBACZ

BACKSTAGE SESJI ZDJĘCIOWEJ DLA TERM MALTAŃSKICH – ŚWIAT SAUN

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda tworzenie sesji zdjęciowych „od kuchni”, to właśnie tutaj możecie to zobaczyć! W naszej firmie dbamy o to, by na planie zdjęciowym wszyscy dobrze się czuli. Otaczamy się ludźmi, dla których praca to pasja, ponieważ atmosfera panująca w czasie sesji zdjęciowej ma duży wpływ na efekt końcowy.

Podczas wykonywania sesji reklamowej dla Term Maltańskich w Poznaniu mieliśmy okazję doświadczyć tropikalnych klimatów, panujących w Świecie Saun. Jesteście ciekawi, jak sobie poradziliśmy z tym wyzwaniem? Obejrzyjcie backstage z sesji!