Terapia Art

Jak widać, animacja poklatkowa jest też doskonałym sposobem na przedstawienie pewnego procesu, który w przypadku niektórych produktów jest niezwykle istotny. W realizacji przedstawiono możliwość wykorzystania antystresowych kolorowanek dla dorosłych oraz ich pozytywny wpływ na zachowanie człowieka – możliwość odcięcia się od codziennego życia. A to wszystko w zaledwie 18 sekund!

Bloki reklamowe nie mogą trwać w nieskończoność, dlatego często narzucane są restrykcyjne ograniczenia. Jeżeli zależy Ci aby przekazać maksimum treści w jak najkrótszym czasie to mamy na to radę! Specjalnie dla Ciebie wykonamy profesjonalne animacje, dzięki którym Twój produkt zostanie zapamiętany!

Machiny ORSKA

Na zlecenie naszych klientów zajmujemy się produkcją profesjonalnych animacji, które oczarują nawet najbardziej wymagających odbiorców. Szukasz czegoś oryginalnego i przyciągającego uwagę? Jeżeli tak, animacja poklatkowa jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Naszym klientom oferujemy wykonywanie animacji do reklam i na stronę internetową. Zapewniamy także profesjonalną obsługę wizualną, dzięki czemu będziesz miał pewność, że odbiorcy otrzymają Twój przekaz w najwyższej jakości.

Terapia ArtKolorowanki Relaksacyjne

Animacja poklatkowa jest kolejną z propozycji, jaką oferujemy naszym klientom. Powyższy przykład został wykonany w ramach kampanii reklamującej antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Chcesz się wyróżnić i pokazać firmę w zaskakujący sposób? Animacja reklamowa doskonale się do tego nada!

Robienie animacji w sposób poklatkowy nie jest procesem skomplikowanym, dlatego nie musisz się martwić o długi okres zdjęciowy, co jednocześnie wpływa na szybkość realizacji zamówienia. Dlatego jeśli zależy Ci na czasie – ta forma doskonale wpisze się w Twoje wymagania.

Love ORSKA

Studio Miecznik w Poznaniu nawiązuje często stałą współpracę ze swoimi klientami. Jedną z firm, które zaufały naszemu doświadczeniu jest Orska Biżuteria. Wykonaliśmy krótkie poklatkowe animacje działające jako idealna prezentacja produktów.

Twoja firma także może dołączyć do grona naszych klientów i reklamować swoje produkty poprzez zwracające uwagę odbiorców animacje. Napisz do nas, a my zajmiemy się resztą!