IPF Medicalprodukcja filmowa do zastosowania w social media i na www

25 lat Enea Logistykaprodukcja filmowa do zastosowania w mediach oraz emisji na eventach

Film promocyjny stworzony z okazji 25-lecia istnienia przedsiębiorstwa Enea Logistyka Sp. z o.o. jest połączeniem animacji oraz rzeczywistych ujęć z życia firmy. Dodatkowo oprócz efektów dźwiękowych zastosowano polskojęzycznego lektora, który prezentuje firmę oraz jej działalność. Użyliśmy także drona do ujęć z lotu ptaka. Te wszystkie elementy sprawiły, że powstał doskonały film wizerunkowy, świetnie nadający się na konferencje, targi, czy też pokazy wewnętrzne. Szukasz czegoś podobnego dla swojego przedsiębiorstwa? Zamów filmowanie w Studiu Miecznik!

DK Technologyprodukcja filmowa do zastosowania w mediach oraz emisji na targach

Nasze studio filmowe świadczy profesjonalną obsługę wizualną firm. Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw, dla których mieliśmy okazję stworzyć wyjątkowe filmy promocyjne oraz wizerunkowe. Jednym z naszych klientów była firma DK Technology, zajmująca się produkcją boksów kasowych. Owocna współpraca przyniosła niesamowity efekt w postaci krótkiego filmu promocyjnego, przedstawiającego proces produkcji czołowego wyrobu przedsiębiorstwa.

Restauracja SPOT.film promocyjny na www i social media

W filmie, podobnie jak w życiu, liczy się każdy szczegół. Ujęcia mają być wiarygodne i wzbudzać emocje. Tak, dotyczy to również wszelkiego rodzaju produkcji promocyjnych. Bez względu na to, co oferujesz swoim klientom, cel jest taki, by wzbudzić w nich pożądaną reakcję. Co mają poczuć? Głód, radość, wzruszenie? Jesteś właścicielem restauracji i chcesz zrobić pierwszy krok w stronę stworzenia świetnego spotu reklamowego. Resztę zostaw nam!

LAVENDA Cafe&Lunchfilm promocyjny na www i social media

Każdy zakątek na świecie ma swój smak. Podróże kulinarne należą do jednych z najciekawszych i jednocześnie najbardziej zmysłowych. Nic więc dziwnego, że z roku na rok liczba osób, spędzających wolny czas w restauracjach oraz kawiarniach rośnie. Zdarzają się miejsca z niezwykłym klimatem, witające swoich gości od progu zapachem pieczywa oraz świeżo zmielonej kawy. Działa na wyobraźnię, prawda? Na tym właśnie polega tworzenie dobrej reklamy. Film promocyjny ma oddziaływać na zmysły. Niby szara codzienność, ale jednak bardziej kolorowa. To właśnie chce czuć klient, a my możemy mu w tym pomóc! Marketing przez obraz to nasza specjalność! Napisz do nas i przekonaj się jakie to proste!

FLEXLINKfilm promocyjny na targi i na www

Szukasz innowacyjnego pomysłu na reklamę? Mamy coś dla Ciebie. Studio Miecznik w Poznaniu od lat istnieje na rynku multimediów w Polsce. Znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak sprawić, by wywołać w odbiorcach pożądane emocje. Żaden element wideo marketingu nie jest nam obcy. Przekonała się o tym firma Flexlink, dla której stworzyliśmy film promocyjny, przedstawiający codzienną pracę przedsiębiorstwa. Dzięki otwarciu się na klientów i zaproszeniu ich do miejsc, które są wizytówką Twojej firmy można zyskać ich zaufanie, a co za tym idzie także płynące z tego korzyści finansowe oraz sprzedażowe.