Izopanel Sp. z o.o.fotografia wizerunkowa do zastosowania na www i wewnętrznym obiegu

Firma Izopanel Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów płyt warstwowych w Polsce. Siedziba firmy mieści się
w Gdańsku, jednak dla nas odległości nie stanowią problemu!

Na zlecenie klienta wykonaliśmy profesjonalną sesję korporacyjną, skupiającą się na kluczowych aspektach działalności. Zdjęcia z drona połączone z bliskimi kadrami świetnie się uzupełniają i pomagają dostrzec wszystkie istotne dla klienta detale. Właśnie dla takiego efektu przy tworzeniu zdjęć na potrzeby przedsiębiorstwa, warto zaufać profesjonalistom. Zapraszamy do współpracy!

Tadmar Saint Gobainfotografia wizerunkowa do zastosowania w katalogach

Myślisz, że fotografia biznesowa jest nudna? Nic bardziej mylnego! Zarówno biura jak i magazyny można przedstawić w niezwykle ciekawy sposób. Wystarczy przyjrzeć się detalom oraz szukać oryginalnych rozwiązań. My zajmujemy się tym od lat!

Wśród naszych klientów znalazła się firma Tadmar Saint. Dzięki współpracy wykonaliśmy profesjonalne zdjęcia korporacyjne. Wykorzystujemy obraz na Twoją korzyść! Skorzystaj z usług naszego studia i pokaż swoją firmę z najlepszej strony!

Arvato Bertelsmannfotografia do wykorzystnia w wewnętrznym obiegu firmy

Na zlecenie naszych klientów wykonujemy zdjęcia biznesowe do wykorzystania w wewnętrznym obiegu firmy. Chcesz sfotografować magazyn, biuro, a może callcenter? Zajmiemy się tym w Twoim imieniu! Ty udostępniasz miejsce – my robimy resztę!

ENEA S.A.fotografia wizerunkowa do zastosowania w katalogach i wewnętrznym obiegu

Zdjęcia plenerowe i portrety biznesowe spędzają Ci sen z powiek? Daj sobie pomóc. Studio Miecznik od lat zajmuje się fotografią dla firm. Wykonujemy profesjonalne sesje biznesowe i zdjęcia wizerunkowe dla przedsiębiorstw zarówno w Wielkopolsce, a także w całej Polsce. Jeśli potrzebujesz kompletnej usługi – dobrze trafiłeś! Zajmiemy się wszystkim – od koncepcji po postprodukcję. Najlepszym dowodem na to są nasze realizacje. Zapraszamy do obejrzenia efektów współpracy ze znaną korporacją –  ENEA S.A. Dzięki nam także Twoja firma może pokazać się od najlepszej strony!