Sharon Stonefotografia portretowa wykonana podczas fotorelacji dla firmy W.Kruk

Nasze oczy są wszędzie tam, gdzie pojawiają się ciekawi ludzie. Nic więc dziwnego, że przy jednej z okazji udało nam się stworzyć portret wielkiej gwiazdy – Sharon Stone. Aktorka w czarno-białych odcieniach również wygląda zjawiskowo.

Zapewniamy, że nawet jeśli nie nazywasz się Sharon Stone możesz wyjść na zdjęciu równie pięknie. Wystarczy, że nam zaufasz! Zajmujemy się profesjonalną fotografią portretową od wielu lat. Dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś gwiazdą estrady, czy super mamą trójki urwisów. Bez względu na twoje codzienne obowiązki i charakter – w naszym studiu będziesz najważniejszą osobą!

Tomasz Jakubiakzdjęcie portretowe do publikacji w prasie

Od wielu lat nasze studio zajmuje się fotografią portretową. Nieważne kim jesteś i ile masz lat – niczym nie musisz się martwić. Zajmiemy się wszystkim – od makijażu po postprodukcję.

Ray Wilsonfotografia portretowa wykonana do publikacji w prasie

Zdjęcia Raya Wilsona to efekt niezwykłej sesji portretowej słynnego wokalisty. Przekonajcie się jak niewiele trzeba, aby stworzyć zdjęcia, które na długo zapadają w pamięć, a co ważniejsze odzwierciedlają wszystko to, co w Was najlepsze.

Fotografując ludzi potrafimy uchwycić emocje. Potrafimy pokazać niezwykłość każdego człowieka, bo wiemy, że każdy jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny, a zdjęcie ma być na to najlepszym dowodem!