INEA S.A.fotografia produktowa wykorzystana w instrukcji obsługi

Galeria Maltafotografia produktów do zastosowania w akcji promocyjnej

Potrzebujesz zdjęć do katalogów? A może właśnie odświeżasz swój sklep internetowy? Bez względu na to czego szukasz – znajdziesz to w naszym studiu! Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i potrzeby. Pamiętamy o tym, że każdy klient jest indywidualną jednostką, dlatego nie znajdziesz w naszej ofercie standardowych cenników i usług. Wszystko, co robimy – tworzymy z myślą o Tobie!

Zdjęcia produktowe na białym tle to klasyka gatunku. Dzięki nim Twój klient będzie mógł bez przeszkód poznać wszystkie zalety oferowanych przez Ciebie produktów. Tego typu fotografie, bez modeli i zbędnego tła, bronią się same. A żeby potwierdzić nasze słowa, dołączamy powyższe zdjęcia, wykonane na zlecenie Galerii Malta w Poznaniu.

D&Afotografia produktowa do katalogu i sklepu internetowego

Fotografia produktowa także może być wyzwaniem. Istnieją produkty, które ze względu na kształt lub właściwości są znacznie trudniejsze do ujarzmienia przed obiektywem. Produkty szklane, w tym także lustra na pewno do nich należą.  Od tego właśnie jesteśmy my! Nie tylko odpowiednio oświetlimy Twój produkt, ale także sprawimy, by w efekcie pokazał się z najlepszej strony.

 

FLEXLINK Coesia Companyfotografia produktowa do katalogu i na www

Masz wątpliwości czy produkt, który sprzedajesz będzie wyglądać dobrze na zdjęciach? My je rozwiejemy! Podejmiemy się każdego wyzwania, jakie przed nami postawisz. Sesja packshotowa wykonana dla firmy Flexlink Coesia przedstawia detale jednej z maszyn technologicznych. Wykonana w ten sposób fotografia produktu pomoże Ci przedstawić Twój asortyment w najlepszy możliwy sposób, a zdjęcia możesz umieścić w dowolnym miejscu – w katalogu, na stronie internetowej czy nawet na swoich mediach społecznościowych!

Profesjonalna fotografia produktowa to nie tylko gwarancja pokazania wszystkich zalet produktu, ale także sposób zaprezentowania przedsiębiorstwa jako firmy godnej zaufania. W obecnych czasach rynek wymaga obsługi wizualnej na najwyższym poziomie, a my jesteśmy tu po to, by pomóc Ci o to zadbać! Zapraszamy do kontaktu!