Kompania Piwowarska S.A.fotoreportaż ze stoiska targowego

Stoiska targowe to nie tylko sposób na świetną reklamę i wymianę doświadczeń, ale także jest to miejsce, w którym można zdobyć potencjalnych klientów. Warto zatem pokazać się od możliwie najlepszej strony. Tutaj z pomocą przychodzimy my!

Jeśli chcesz oczarować potencjalnych odbiorców Twojej oferty – skorzystaj z naszych usług. Wybierzemy się wraz z Tobą na targi i wszystko dokładnie udokumentujemy, a później złożymy to w ciekawy film promocyjny lub wykonamy fotografie reportażowe specjalnie dla Ciebie!

Logitech na PGAfotoreportaż dokumentujący event

Era video sprawia, że gdziekolwiek się nie znajdujemy otaczają nas różnego typu media, posługujące się niczym innym jak obrazem. Przekaz często ma charakter komercyjny i promocyjny. Podobnie dzieje się na targach. Wystawcy prześcigają się oferowanymi atrakcjami oraz coraz to nowszymi innowacjami. W takim miejscu nie może zabraknąć relacji foto lub video.

Każdego tygodnia ściągają do hal wystawowych Międzynarodowych Targów Poznańskich rzesze ludzi. Aby wyróżnić się w takim miejscu trzeba dużego zaangażowania i oryginalności. Jeśli tego właśnie szukasz, możemy Ci pomóc! Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją filmową oraz fotografią.Dla firmy Logitech wykonaliśmy fotorelację z Poznań Game Arena. Oceń efekty naszej współpracy i postaw na profesjonalistów!

Bryan Adamsfotografia repoertażowa z koncertu dla organizatora

Fotografia koncertowa nie należy do łatwych. Warto postawić na profesjonalistów, dbających o to, by każdy element zdjęć oddawał emocje i nastrój. Potrzebujesz takich zdjęć? Meldujemy swoją gotowość do pracy! Zajmujemy się profesjonalną fotografią koncertową, eventową oraz reportażową. Jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz! Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami i przedstawić nam swoje wymagania. Resztą zajmiemy się sami!