Świat Saunsesja zdjęciowa na www i outdoor

Świat saun to część kompleksu SPA 1306, który z kolei stanowi integralny element słynnych poznańskich Term Maltańskich. Najtrudniejszym elementem przy wykonywaniu fotografii wnętrz jest oddanie klimatu miejsca. W dużej mierze to przecież właśnie on odpowiedzialny jest za samopoczucie gości.

Fotografia to coś więcej niż ustawienie aparatu na statywie i wyzwolenie spustu migawki. Liczy się każdy szczegół – od świateł, po kompozycję i końcową postprodukcję. Zdjęcia wnętrz są wymagające, ponieważ widać na nich najmniejsze niedociągnięcia. W Studiu Miecznik zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dużą wiedzą oraz profesjonalizmem a każdy kolejny wspólny projekt przynosi jeszcze lepsze efekty!

Arvato Bertelsmann Polskafotografia wnętrz na wynajem

Dla firmy Arvato Bertelsmann Polska wykonaliśmy zdjęcia wnętrz jednego z magazynów pod wynajem. Jak widać, nawet trudny do sfotografowania obiekt można przedstawić w atrakcyjnej formie. Jeśli to jest to, czego szukasz – skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, abyś dostał profesjonalną usługę w przystępnej cenie!

INEA S.A.fotografia wnętrza wykonana do obiegu wewnętrznego firmy

Potrzebujesz fotografii wnętrz? Z nami to się uda! Zamów profesjonalną sesję zdjęciową dla swojej firmy. Pokaż się klientom od najlepszej strony. Napisz do nas, a my przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Bez względu na rozmiar pomieszczenia oraz jego charakter – wykonamy dla Ciebie zdjęcia, które bez przeszkód będziesz mógł umieścić w katalogu lub na stronie internetowej. Przygotujemy profesjonalne oświetlenie, wykorzystamy najlepszy sprzęt, a na koniec zajmiemy się postprodukcją.