Instytut Kulinarnyfilm reportażowy z otwarcia Instytutu Kulinarnego Trans Gourmet Selgros Cash&Carry

NEO MAKEUP Premierafilm reportażowy z premiery nowej linii kosmetyków

I Kongres Polityki Miejskiejfilm reportażowy do publikacji w social media i na www

Seminarium Flexlinkfilm reportażowy ze szkolenia

Seminaria, szkolenia, imprezy targowe – gdziekolwiek nas potrzebujesz, zjawiamy się tam z naszą kamerą! W obecnych czasach nie ma możliwości unikania promocji za pośrednictwem mediów. Rozwój technologii spowodował, że każdego dnia przyjmujemy na pewnym poziomie świadomości miliony informacji oraz obrazów. Cała trudność polega na tym, by pozostać w umyśle klienta na dłużej i nie zginąć w gąszczu wiadomości. Tym właśnie zajmujemy się my!

Do każdego klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Przekonała się o tym firma Flexlink, z którą dzięki dobrej oraz owocnej współpracy udało się nawiązać długofalową partnerską relację.

INSECTSvideorelacja z pokazu mody

Poznań. Stary Browar. Wybieg. Piękne kobiety. Przystojni mężczyźni. Niezwykła biżuteria i ona – Anna Orska, czyli jeden z głównych powodów całego zamieszania. Mamy szczęście od wielu lat współpracować z wybitną projektantką przy pokazach, które odbywają się regularnie we współpracy z Katarzyną Sokołowską – reżyserce pokazów i jurorce programu „Top Model”.

Efekty świetlne i dźwiękowe odgrywają niezwykle ważną rolę, a starannie dobrani do stylizacji modele oraz modelki już kilka dni przed pokazem ćwiczą każdy element, by podczas najważniejszego wyjścia wszystko chodziło jak w zegarku. Podobnie jest z filmem – chociaż w przypadku videorelacji nasze zadanie polega na uwiecznieniu końcowego efektu często wielotygodniowych przygotowań. Liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Szczególnie, gdy uwagę odbiorcy trzeba skupić na biżuterii.

Insekts to jedna z niezwykłych kolekcji Anny Orskiej, inspirowana owadami, które przeważnie kojarzą się z czymś nieprzyjemnym. Jednak w tym wydaniu wyglądają całkiem niegroźnie. Zapraszamy do oglądania videorelacji na: studiomiecznik.local//.