INSECTSvideorelacja z pokazu mody

Poznań. Stary Browar. Wybieg. Piękne kobiety. Przystojni mężczyźni. Niezwykła biżuteria i ona – Anna Orska, czyli jeden z głównych powodów całego zamieszania. Mamy szczęście od wielu lat współpracować z wybitną projektantką przy pokazach, które odbywają się regularnie we współpracy z Katarzyną Sokołowską – reżyserce pokazów i jurorce programu „Top Model”.

Efekty świetlne i dźwiękowe odgrywają niezwykle ważną rolę, a starannie dobrani do stylizacji modele oraz modelki już kilka dni przed pokazem ćwiczą każdy element, by podczas najważniejszego wyjścia wszystko chodziło jak w zegarku. Podobnie jest z filmem – chociaż w przypadku videorelacji nasze zadanie polega na uwiecznieniu końcowego efektu często wielotygodniowych przygotowań. Liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Szczególnie, gdy uwagę odbiorcy trzeba skupić na biżuterii.

Insekts to jedna z niezwykłych kolekcji Anny Orskiej, inspirowana owadami, które przeważnie kojarzą się z czymś nieprzyjemnym. Jednak w tym wydaniu wyglądają całkiem niegroźnie. Zapraszamy do oglądania videorelacji na: studiomiecznik.local//.